counter

Перехід на DreamDoors

Для зручності ми створили окремий сайт присвячений ексклюзивним вхідним дверям ДрімДорс.

Ви будете перенаправлені туди автоматично протягом кількох секунд.

 

Перейти негайно

 


Бажаєте замовити вхідні двері Київ, Житомир?

Одним із провідних напрямків ДрімБуд Житомир є можливість замовити вхідні двері для жителів України. Десятки ексклюзивних проектів дверей вже знайшли свої будинки, стали їх захистом та прикрасою.

Якісні елітні вхідні двері  - це найкращий варіант на українському ринку металевих конструкцій. ДрімБуд зосередився на ідеальній якості та оригінальності оздоблення продукці. Фірмова трубна конструкція, використання 2мм листів металу та роботи досвідчених майстрів завоювали відмінну репутацію у покупців та партнерів.

Тільки найкраща фурнітура для дверей - Апекс. Якісна фарба Хамерайт. Найнадійніші дверні замки в Україні – Мотура, Чиза, Кале. Антивандальна плівка Віноріт. Повний спектр оздоблення вхідних дверей (патина, 3д фрезерування, ручна різьба, ковка, тоновані склопакети, вітраж). Розумні ціни. Все це є секретом успіху марки ДрімДорс.

Замовити вхідні двері від ДрімБуд можуть жителі з Києва, Житомира, Одеси. Компанія працює з усіма регіонами. Прозора співпраця, зручний розмір передоплати та розрахунку дозволяють відправляти двері по всій Україні.