Дерев'яні вікна з євробрусуВи шукаєте, де в Житомирі можна замовити дерев'яні вікна? Адже саме вони залишаються лідерами за показниками екологічності та сучасності. Дерево - найкраще доповнення стильного будинку або квартири.

Компаній-продавців віконних конструкцій та дверей з деревини багато, але тих, хто надасть оптимальну цінову політику, обмежена кількість. Більшість реалізують продукцію власного виробництва, що чудово виглядає, але якість не може зрівнятися з фабричним.

Компанія ДримБуд - офіційний представник одного з найбільших українських  виробників дерев'яних вікон зі склопакетами (євробрус) в Житомирі та Житомирській області. Так само наші фахівці можуть встановити євровікна в Києві.

Завдяки багаторічній співпраці з компанією-виробником всі наші замовники гарантовано отримують знижку 5% від ціни дерев'яних вікон.

Усі віконні конструкції створюються з соснового, дубового євробруса, що виробляється на німецькому обладнанні. Саме воно забезпечує ідеальну якість. Фабрика має повний цикл виробництва всіх елементів від профілю до склопакетів. Вироби комплектуються європейським ущільнювачем і фурнітурою марки Зігенія, покриваються декількома шарами спеціального лаку. В результаті ви можете в Житомирі замовити дерев'яні вікна за приємною ціною, що прослужать десятки років.

Дізнатися точну вартість, ви може у менеджера, якщо знаєте розміри віконного пройому. Якщо таких немає, то замовте безкоштовний виїзд нашого фахівця для заміру. 067 411 25 73

Новини компанії

Пластикові вікна і калькулятор. Як дізнатися ціну вікон в Житомирі?

Пластикові вікна і калькулятор. Як дізнатися ціну вікон в Житомирі?…

Хочеш дізнатися ціну пластикових вікон, калькулятор допоможе в цьому. Але чи правильно він рахує? Ві…

Енергозберігаючі вікна Veka - дешево і вигідно. ДрімБуд Житомир

Енергозберігаючі вікна Veka - дешево і вигідно. ДрімБуд Житомир…

Енергозберігаючі вікна Veka - це найбільш вигідна пропозиція на ринку Житомира. Хочете купити дешеві…

Де в Житомирі можна замовити дерев'яні вікна?

Де в Житомирі можна замовити дерев'яні вікна?…

Ви шукаєте, де в Житомирі можна замовити дерев'яні вікна? Адже саме вони залишаються лідерами за пок…

Шукаєте знижки та акції на пластикові вікна? ДрімБуд Житомир

Шукаєте знижки та акції на пластикові вікна? ДрімБуд Житомир…

Хочете вигідно купити пластикові вікна в Житомирі? ДрімБуд проводить акції та знижки на пвх продукці…