Для квартири і офісу є прекрасне рішення - замовити вертикальні тканинні жалюзі (Житомир). Вони є якісною альтернативою класичним шторам та гардинам. Оригінальне поєднання текстильних смужок імітує звичний дизайн дерев'яних або пластикових вікон (Житомир).

Вертикальні жалюзі ЛайнЧіп вертикальні жалюзіАнгел вертикальні жалюзі

Різноманіття кольорової гами, текстури тканинних вертикальних жалюзей приємно радують найвимогливіших. Ширина ламелей: 89мм, 127мм. Каталоги тканин налічують десятки зразків: легкі, напівпрозорі, щільні, ажурні, з принтом і без малюнка. З горизонтальними аналогами можна ознайомитись в однойменному розділі.

 Моран вертикальні жалюзіВенеція вертикальні жалюзіНКвебек вертикальні жалюзі

Тканинні жалюзі полюбилися завдяки їх практичності. Спеціальні антистатичні обробки текстилю дозволили позбутися типового забруднення. У результаті, на поверхні не накопичується пил, а випадкові плями легко прибираються. При бережному користуванні вертикальними жалюзями прання потрібне раз у 1,5-2 роки. Дану процедуру рекомендується виконувати за допомогою хімчистки.

Керувати навіть найбільшими жалюзями дуже просто. Масштабні полотна розділяють на 2-3 блоки, кожен з яких регулюється парою рухів. Ламелі повертаються і відкривають потік світла у приміщення, або зовсім складаються.

Дізнатись ціну жалюзіЗамовити вертикальні / тканинні жалюзі з ДрімБуд легко і просто. Разом з нами ви придбаєте якісний продукт за низькою ціною у короткі терміни.