Бажаєте зробити стильний акцент на вікні, замовте тканинні ролети в Житомирі. Їх різноманіття дозволяє купити жалюзі в кухню, спальню або дитячу кімнату. А замовляючи декілька, ви отримаєте приємну знижку від ДрімБуд.

Кольорові тканинні ролетиТканинні ролети з візерункомРолети з тканини Житомир

З тканинними ролетами вирішується серія завдань: закрити приміщення від сонця, захистити меблі та декор від вигорання, прикрасити дерев'яні або пластикові вікна, позбавиться від поглядів перехожих. Каталог текстилю налічує безліч зразків. Тут представлені щільні, легкі, комбіновані тканини. Серед асортименту ви знайдете однотонні, візерунчасті та з малюнками варіанти.

 Ролети з тканини кольоровіОригинальні тканинні ролетиРолети день ніч

Мобільні штори виготовляються з якісних польських тканин. Вони мають відмінні зносостійкі, антистатичні властивості. Ці фактори роблять ролети практичною прикрасою віконного простору. Способи кріплення та типи механізмів згортання тканинних ролетів є безліч: закритого / відкритого типу, автоматичні, з направляючими і без. Таким чином, продукт можна закріпити як на стіні, так і на створці пластикового вікна, легко керувати ним.

Дізнатись ціну ролетівДрімБуд пропонує замовити тканинні ролети в Житомирі та Житомирській області за низькими цінами. Фахівці допоможуть зробити замір і монтаж покупки. Консультація завжди безкоштовна.