Плануєте купити пластикові вікна (Житомир) разом з ДрімБуд, будьте впевнені, професіонали допоможуть обрати найкраще за доступною ціною. 

Переважна більшість українців віддають перевагу найпростішим склопакетам (одно-, двокамерним). Це стандартні варіанти зі звичайними двома чи трьома листами скла, простір між якими заповнює повітря. Незважаючи на те, що такі віконні склопакети відповідають найвищим стандартам якості і надійності, наука продовжує шукати все нові способи їх удосконалення, тому зявляються нові ефективні спеціалізовані склопакети, що надають кращий захист від сонця, мають кращі показники тепло- та звукоізоляції тощо. Пропонуємо ознайомитися з усіма варіантами ближче, дізнатися їх переваги і виправданість застосування.

Звичайні склопакети для пластикових вікон

Звичайні склопакети для пластикових віконСтандартний однокамерний склопакет

 • Формула: 4-16-4
 • Опір теплопередачі: 0,34м2 oС / Вт.
 • Шумоізоляція: 34 Дб.

Має товщину 24мм. Він сладається із двох листів 4мм скла та дистанції між ними в 16мм. Єдиною перевагю цього типу склопакетів є їх ціна. Такі склопакети варто застосовувати, якщо Ваші вікна чи балконний блок виходить на уже засклений балкон чи лоджію. Також однокамерні склопакети - відмінний варіант для виробничих, складських, будь-яких інших нежитлових та неопалюваних приміщень.

Стандартний двокамерний склопакет

 • Формула: 4-10-4-10-4
 • Опір теплопередачі: 0,47м2 oС / Вт.
 • Шумоізоляція: 40 Дб.

Має товщину 32мм. Він сладається із трьох листів 4мм скла та дистанції між ними в 10мм. Це найпоширеніший варіант слопакетів у ті часи, коли ще ніхто не чув про енергозберігаюче напилення. Стандартний двокамерний склопакет має чудові шумоізоляційні характеристики, але недостатньо ефективний у питаннях енергозбереження та захисту від сонця.

 

Енергозберігаючі склопакети для пластикових вікон

Енергозберігаючі склопакети для пластикових вікон

Енергозберігаючий однокамерний склопакет

 • Формула: 4-16-4і
 • Опір теплопередачі: 0,59м2 oС / Вт.
 • Шумоізоляція: 34 Дб.

Має товщину 24мм. Він сладається із двох листів 4мм скла та дистанції між ними в 16мм. На одному склі з внутрішньої сторини є напилення іонами срібла. Такий віконний склопакет тепліший ніж звичайний двокамерний (див. опір теплопередачі), тому він чудово підходить для житлових приміщень. Проте не варто обирати цей тип склопакетів, якщо Ваші вікна виходять на шумну вулицю, коефіціент шумоізоляції відносно невисокий - 34 Дб.

Енергозберігаючий двокамерний склопакет

 • Формула: 4-10-4-10-4і, або 4-16-4-16-4і.
 • Опір теплопередачі: 0,73-0,81м2 oС / Вт.
 • Шумоізоляція: 40 Дб.

Має товщину 32мм, або 44мм. Він сладається із двох листів 4мм скла, на одному з яких звнутрішньої сторини є напилення іонами срібла. Двокамерний енергзберігаючий склопакет відмінно захистить ваше житло від шуму і від втрат тепла взимку, крім того, влітку енергозберігаюче напилення чудово запобігає прогріванню приміщення теплом з вулиці, це дозволяє суттєво економити на опалюванні взимку і кондиціонуванні влітку.

 

Склопакети під індивідуальне замовлення

Склопакети із ClimaGuard ® Solar склом

Склопакети із ClimaGuard ® Solar склом.

ClimaGuard ® Solar - лист скла із складним надтонким шаром напилення срібла та інших металів, що призначений слугувати фільтром від сонячного тепла. Таке напилення влітку відбиває до 60% сонячного тепла, залишаючись при цьому достатньо прозорим. Його справді оцінять ті, у кого вікна виходять на південну сторону і у кого раніше приміщення просто напікалося під пекельним сонцем.

ДрімБуд пропонує мультифункціональні склопакети, у яких поєднуються енергозберігаюче скло з і-напиленням та ClimaGuard ® Solar. Такі склопакети не тільки захистять ваше житло від сонця в спеку, а й від тепловтрат взимку, це відмінний варіант для котеджного будівництва.

 

Шумозахисні склопакети

Шумозахисні склопакети

ДрімБуд вирішує питання шумозахисту без жодних проблем.

Шумозахисні склопакети обовязково двокамерні і мають ряд важливих технічних моментів. У таких склопакетах повинна бути різна товщина скла і різна відстань між ними, наприклад 4-16-4-12-6. Завдяки такій будові значна частина звукових хвиль взаємогасяться під час проходження через склопакет.

Ще збільшити шумозахисні властивсті склопакета допоможе наповнення інертним газом і використання скла триплекс.

 

Протиударні склопакети

Протиударні склопакети

Зазвичай це склопакети зі склом триплекс - тришареве скло, складається із двох листів скла і прозорої плівки між ними. Таке скло досить міцне, гнучке і при розбиванні не розлітається на шматки.

Доречними такі склопакети стануть у фасадних вікнах міських вулиць, у вікнах першого поверху заміських котеджів. Крім того, триплекс суттєво покращує шумоізоляційні властивості вікон.

 

Декоративні склопакети

Декоративні склопакети

Бажаєте зробити Ваші пластикові системи унікальними? ДрімБуд Житомир пропонує дизайн вікон:

 • Тоноване скло спеціальною плівкою, або тоноване в масі.
 • Декоративне рельєфне скло
 • Піскоструминні малюнки на вікнах
 • Вітражі за технологією CRI (рідким тонованим склом)
 • Декоративна внутрішня розкладка зі шпросів.

 

У цьому різноманітті варіантів Вам допоможуть розібратися наші професійні консультанти, телефонуйте: (067) 411-25-73.

Читайте більше про металопластикові вікна