Віконний профіль ВекаПри покупці пластикових вікон в Житомирі , всю свою увагу варто звернути на вибір віконного профілю. Адже він це те, що забезпечує хорошу шумоізоляцію та захист приміщення від холоду та спеки.

Якісний профіль Века Житомир гарантує тепло дому

Профіль VEKA (Житомир) - це конструкція з міцного і якісного пластику, що володіє стильним зовнішнім виглядом і відмінними якостями, які гарантують довговічність і міцність всієї системи.

Завдяки склопакетам з енергозбереженням, пластикові вікна VEKA (Житомир) дозволять значно економити на опаленні. Надійна профільна система Века  та якісна фурнітура Vorne забезпечать Ваш будинок від зламів та візитів небажаних гостей. Системи з профілю VEKA виготовлені тільки лише з якісних екологічно-чистих матеріалів, що сприятливо позначиться на здоров'ї жителів.

Вікна та дверні профілі VEKA - це висока шумоізоляція і захист від проникнення пилу й сміття з вулиці.

eurolineEUROLINE

Трьохкамерний профіль шириною 58 мм від VEKA - це універсальний варіант. Ширина в 58 мм вважається прийнятною для забезпечення гарної тепло- і звукоізоляції в приміщеннях, а так само для реалізації більшості будівельних проектів.

Високоякісний пластик, що надзвичайно стійкий до впливів зовнішнього середовища, має рівну, гладеньку поверхню, не потребує спеціального догляду. Veka EUROLINE відмінно підійде, якщо Вам потрібні нестандартні конструкції високої якості за прийнятною ціною.

softlineSOFTLINE

Пятикамерна профільна система шириною 70мм від VEKA - це відмінна тепло- та шумоізоляція. Висока міцність і стабільність забезпечуються спеціальним потужним армуванням.

Профільна система Veka SOFTLINE допоможе втілити будь-які Ваші забаганки в плані вікон.

Veka SOFTLINE - це будь-які форми, кольори, будь-які склопакети для Вас.

 

Профільна система WHS Hallo 72WHS Hallo 72

WHS Halo входить у міжнародну групу компаній Века. Профіль WHS Hallo 72 - взірець потужності та надійності. З монтажною шириною 72мм він відмінно підходить для великих конструкцій, просторих приміщень. Разом з тим, металопластикові вікна з профілю WHS Hallo мають приємну ціну, перевірте самі!

Телефонуйте за номером (067) 411-25-73, менеджери порахують Ваші вікна, проведуть якісну безкоштовну консультацію.

 

На скільки камер обрати профиль? Века рекомендує

Дійсно важливою характеристикою для віконних профілів є кількість камер в ньому. Камери - це порожнини, наповнені повітрям і відокремлені один від одного вертикальними перегородками. Мінімальна кількість в системі - три: передня служить для водовідведення, центральна - в ній розміщується армуючий профіль, задня - перешкоджає проникненню холоду з попередніх камер в приміщення.

Купуйте профільні системи та профілі Века в Житомирі у перевіреного виробника, і вони прослужать Вам довгі роки! 067 411 25 73

Читайте більше про металопластикові вікна