Профільна система Epsilon

Компанія ДрімБуд презентує всім клієнтам одну з найбільш інноваційних профільних систем Епсілон (Epsilon). Український виробник створює за революційними технологіями профіль з монтажною шириною до 70 мм.

Технологія виробництва профильних систем Века та Епсілон показала, що пластик витримує температури до 60 градусів морозу. Вікна стійкі до перепадів температур, тиску, зміни вологості. Марка виготовляє всю свою продукцію згідно ДСТУ, що гарантує довговічність та задоволення покупців та дилерів, котрі реалізують двері та вікна в Житомирі, Вінниці, Києві - по всій території України.

Унікальний дизайн пластикових вікон - профіль Епсілон

В аспекті дизайну пластикових вікон (Житомир)  компанія пропонує широкий асортимент кольорових рішень. Профільна система залишається біло-глянцевою, або може бути з текстурою дерева. Такі особливості досягаються завдяки ламінації поверхні профілю. Внутрішня частина при цьому залишається стандартного кольору. Кожен додатковий аспект зовнішнього рішення профілів формує нову ціну на пластикові вікна.

Переваги профільної системи Epsilon:

  • ідеальні ізоляційні характеристики (звук, тепло);
  • стабільність зовнішнього вигляду (простота догляду, стійкість до зовнішніх подразників);
  • універсальне армування;
  • можливість додаткових профілів (з’єднання декількох конструкцій, створення різних форм);
  • комплект сертифікатів відповідності європейського зразка;
  • за бажанням, встановлюються додаткові шумоізоляційні, протизламні модулі.

Як виготовляють профіль Epsilon

Завод, де виготовляється профіль для пластикових вікон, обладнаний найсучаснішим потужним устаткуванням.

Профільна система Епсілон відрізняється від конкурентів якісними 5-, 6–камерними профілями, що вигідно поєднуються з двокамерними енергозберігаючими склопакетами. Замовляючи пластикові вікна з профілю Epsilon, ви гарантовано отримуєте якісний продукт за помірною (низькою) ціною.

 

Профільна система Epsilon Optima

профільна система Epsilon Optima
 
Монтажна глибина 70 мм. Якісний 6-камерний профіль. Технічно можливе встановлення 2-камерного склопакета розмірів від 24 мм до 42 мм. П-подібне армування. Високий клас енергозбереження. Двостороння ламінація.

 

Профільная система Epsilon Basic

Профільная система Epsilon Basic
 
Економ пропозиція в пластикових вікнах від Епсілон. 3-камерний профіль ідеально підійде для квартир та будинків, де не передбачається значне навантаження на конструкцію. Встановлюються на профіль склопакети 32 мм, 24 мм. Армування рами вікна, створки (п-подібне).
 

Читайте більше про металопластикові вікна