фурнітура для пластикових віконКупити вікна в Житомирі з ДрімБуд - це гарантія придбання якісного продукта. Всі євровікна комплектуються німецькою фурнітурою Siegenia. 

Європейська віконна фурнітура упевнено рухається назустріч майбутньому, розробляючи нові продукти, а це вдосконалює процес виробництва пластикових вікон. Це надає споживачу більшу надійність і комфорт.

Приємною особливістю віконної фурнітури SIEGENIA-AUBI є її модульність. Базова комплектація (стандартна фурнітура) легко доповнюється додатковими опціями. Вона дозволяє сформувати функціональність вікна згідно з індивідуальними побажаннями клієнта (антивандальний захист, безпека від дітей, мікроліфт). Зігенія встановлюється не тільки у віконні системи, а й в балконні, вхідні, міжкімнатні двері. Систему можливо удосконалювати, спрощувати вже після монтажу пластикових вікон Епсілон.

Комплектація «Розумне вікно» фурнітури Siegenia вміщає такі компоненти:

Siegenia Aubi запобіжник
Запобіжник помилкового відкриття

Він запобігає нахилу стулки або опусканню ручки при відкритому  вікні. У більшості випадків відбувається «зависання» створки на одній петлі при переході від одного положення на інше, що негативно позначається на віконній фурнітурі та зручності експлуатації вікна.

Siegenia Aubi компенсатор провисання
Компенсатор провисання

Активна частина вікна може провиснути під власною вагою, що зменшує його функціональність. Компенсатор провисання поступово піднімає і вирівнює стулку у віконній рамі. Це перешкоджає проблемі. У відкидному положенні даний елемент фурнітури Siegenia створює необхідну точку опори, що полегшує функцію вікна.

Siegenia Aubi віконна няня
Система «Віконна няня»

Функція особливо актуальна для приміщень, де знаходяться діти (житлове приміщення, дитячі садки). Опція фурнітури не дає можливості малечі відчинити самостійно вікно. У режимі провітрювання також обмежена функціональність. Таким чином, батьки можуть безпечно залишати дітей вдома.

Siegenia-Aubi  сезонний комфорт
Система «Сезонний комфорт»

Комплектація віконної фурнітури класу «Сезонний комфорт» в залежності від погоди (температурного фону) дозволяє регулювати мікроклімат приміщення. У вертикальному положенні поток свіжого теплого повітря максимум. Положення віконної фурнітури «зима» (знизу) передбачає мінімізацію активності потоку холоду через вікна.

Читайте більше про металопластикові вікна