vitrazhiКомпанія ДрімБуд створила унікальну пропозицію на ринку пластикових вікон - віконні вітражі CRI (Житомир). Ультрасучасні технології дозволили додати більше кольору у звичний інтер'єр. Так один з найдавніших методів дизайну пластикових вікон  - вітраж CRI  - приходить у кожен будинок.

Система сучасних технік нанесення акрилових фарб і полімерного контуру створює віконні вітражі CRI. Устаткування дозволяє відмовитися від традиційної клопіткої праці та отримати найкращі композиції на пластикових вікнах. Насичені фарби, застигаючи, перетворюються в єдине ціле зі склом. Останнє може бути, як глянцевим, так і з піскоструминною основою. Колір не тьмяніє, не вигоряє і залишаються таким само, як в день створення панно.

Унікальна техніка CRI віконного вітража вперше в Житомирі

Методи і способи нанесеннявітражів на вікнах відточувалася роками. Спочатку це було довгою, ручною працею. Тому вони до сих пір вважаються елементом розкоші. Досвідчені майстри складали шматочки кольорового скла в єдину картину. Технологія CRI перенесла малюнки на сучасні пластикові конструкції, дверні склопакети і декор меблів зробила їх доступними.

Ціна на вітражі CRI (Житомир) залежить від кількох аспектів:

  • площі;
  • складності, розміру деталей;
  • оригінальності, ексклюзивності проекту.

Каталог зразків для вікон і дверей ДрімБуд дозволяє знайти і замовити те, що ви хочете. Зробіть свій будинок унікальним разом з нами та віконним вітражаем CRI (Житомир).

Читайте більше про металопластикові вікна