Пластикові вікна несуть в собі функцію захисту від дощу, вітру та холоду. Також вони прикрашають інтер’єр та екстер’єр квартири, дому. 

Піскоструминні малюнки на вікнахПіскоструминний (піскоструйний) малюнок на склі вікон – популярне дизайнерське рішення.

Найчастіше ми його зустрічаємо на меблях. Не менш ефектно піскоструминний малюнок виглядає на пластикових вікнах у Житомирі та будь-якому іншому місті. Геометричні візерунки, природні композиції, мотиви вишивки реалізуються у вигляді малюнка на поверхні.

Для розширення дизайнерських можливостей для замовників ДрімБуд Житомир пропонує вам серію готових декоративних піскоструйних малюнків з колекції відомих діячів мистецтва.

Ці ескізи наносяться на поверхню скла :

  • в кутах (кутові малюнки),
  • по центру (завершальний елемент),
  • по периметру склопакета (бордюр).

Кожен декоративний піскоструминний елемент, будь то «кутовий малюнок», «бордюр» або «центральна фігура» створює неповторний стиль і поєднуються практично з будь-яким інтер'єром. Якщо дизайн приміщення виконаний в східному стилі, то на скло можна нанести фігурні елементи з колекції «Східні мотиви» і т.д. Цільна картина перешкодить дискомфорту поглядів у вікна, що часто виникає у квартирах, офісах на перших поверхах.

Пластикові вікна на замовлення з оригінальним дизайном від ДрімБуд. Всього 14 днів. 067 411 25 73

 Нижче приведені зразки кількох найбільш популярних колекцій:піскоструйні малюнки на пластикових вікнах

Декоративне скло дозволяє яскраво підкреслити стиль вашого приміщення, візуально розділити приміщення на функціональні зони, поліпшити експлуатаційні характеристики виробу.

Про інші можливості зробити Ваші віконні системи унікальними читайте в інших розділах присвячених дизайну пластикових вікон (ламінація, кольорове скло, вітраж, тоноване скло, зеркальне напилення).

Читайте більше про металопластикові вікна