Підвіконня данке замовити

Сучасні технології дарують нові можливості до комплектації вікон. Замовивши пластикові вікна (Житомир), стоїть питання вибору підвіконня. Оптимальне рішення преміум класу – підвіконня Данке (Danke). Вони мають ряд переваг перед аналогами з пвх (пластиковим) покриттям, з натуральної деревини, каменю чи дсп. Ціна підвіконь Данке – це золота середина між дешевизною та захмарною вартістю мармуру, граніту. Компанія ДрімБуд Житомир - тільки найкраще для вашого дому.

Підберіть підвіконня на свій смак за допомогою онлайн конструктора:

В чому основна перевага підвіконня марки Danke (Данке):

  • Екологічність. У виробництві не використовують формальдегіду,  що є складовою пластику, деревостружкових матеріалів.
  • Надзвичайно міцна поверхня. Підвіконня майже не можливо зіпсувати. Звичайні предмети побуду (ножі, глина, дерево) не залишають слідів. Поверхня зберігає стабільну глянцевість.
  • Термостійкість. Короткочасна зустріч з гарячими предметами (чайник, тарілка, розлита кава чи сигарета) не травмує підвіконня. Навіть тліючий тютюн не пошкоджує вигляд, дозволяючи використовувати Данке в кафе, виробничих приміщеннях.
  • Широка колекція кольорових рішень. В асортимент підвіконь Данке від ДрімБуд Житомир входять імітації класичних і рідкісних порід дерева, стилізація під мармур, лабрадорит, сірий та червоний граніт. Створіть свій неповторний дизайн пластикових вікон.
  • Спеціальна основа. Технічна складова підвіконь Danke складається з серії ребер жорсткості, виготовлених з спеціальної сировини.
  • Вологостійкість. Синтетичний матеріал стійкий до високих показників вологості. Деревяні та деревостружкові підвіконня не можуть буди застосовані в такого типу приміщеннях.
  • Універсальний догляд. Забруднення з підвіконь Danke зникають при звичайному вологому прибиранні.
  • Безпечний контакт з харчовими барвниками. Данке не боїться контакту з кавою, вином, соками та трав’яними відварами. Поверхня підвіконь залишається початкового вигляду, що малоймовірно з натуральними та пвх аналогами.
  • Гарантія. Надійна та універсальна конструкція підвіконь Данке підходить для пластикових та дерев’яних вікон. Технічний сегмент настільки надійний, що компанія Danke надає 10 років гарантії якості.

 

Колекція Danke

Lucido Bianco підвіконня Данке

Lucido Bianco

Класичний варіант – біле підвіконня Данке. Шовково глянцева поверхня підійде до будь-якого інтерєру, не відволікаючи на себе увагу.

Satin Bianco підвіконня Данке Житомир

Satin Bianco

Підвіконня має матову поверхню, нагадує текстуру сатину. Лаконічний затишок для приватного дому.

Creme de Turquie підвіконня Данке

Creme de Turquie

Оригінальне рішення турецького мармуру для стильного віконного простору. Ніжний відтінок топленого молока додасть тепла в холодні вечори. Дана модель підвіконня Данке користується попитом дизайнерів Європи.

4Marmor Classico Підвіконня Житомир

Marmor Classico

Універсальний сірий колір мармуру ідеально поєднується з лаконічним дизайном. Простота  та простір – тенденції останніх років.

Mahagony DANKE

Mahagony

Червоний колір завжди був характерний забезпеченим особам. Підвіконня Mahagony DANKE – це імітація породи червоного дерева. Глянцева поверхня вигідно підкреслює малюнок деревини.

Lalbero Chiaro DANKE Київ

Lalbero Chiaro

Один з найпопулярніших відтінків Данке (Житомир). Світла деревина вигідно поєднуються з дерев’яними  вікнами, паркетом аналогічного відтінку.

Lalbero delloro Данке Київ замовити

Lalbero dell`oro

Модель підвіконня Lalbero dell`oro DANKE якісно відтворює малюнок золотого дубового полотна. Сонячний колір оптимально доповнює класичні дерев’яні, або ламіновані пластикові вікна аналогичної кольорової гами.

Wenge DANKE

Wenge

До вашої уваги підвіконня кольору екзотичного дерева Венге. Модель стильно доповнює модерний дизайн квартири, чи офісу.

Grigio azzuro Житомир Данке

Grigio azzuro

Ще одне рішення турецького блакитного мармуру для інтер’єру. Дизайнери рекомендують такого типу підвіконня для офісних приміщень, де не потрібний акцент на віконний простір.

Alicante de Valencia замовити підвіконня

Alicante de Valencia

Колір молочного шоколаду (капучино) відображає один з різновидів італійського мармуру. Данке доповнить своїм рішенням елементи декору аналогічної гами (кахель, ліплення).

Lalbero Classico DANKE замовити

Lalbero Classico

Новинка від Данке. Тонкий колір тикового дерева у звичайному підвіконні. Додайте оригінальності вашому дому.

12Lalbero Bruno купити підіконня

Lalbero Bruno

Глибокий, яскравий колір лакованого дуба не залишиться буз уваги. Розумне рішення для комплектації дубових вікон, або пластикових з аналогічною ламінацією.

Onyx DANKE Житомир

Onyx

Підвіконня Данке (Житомир) в силі таємничого кольору онікса (благородного каменю). Тонкий малюнок не приверне зайвої увари, але стане влучним акцентом ваших вікон.

Читайте більше про металопластикові вікна