Кольорове скло у вікнахДрімБуд пропонує найрізноманітніші варіанти дизайну пластикових вікон. Захистіть будинок від сонця, збережіть прохолоду влітку.  Декоративне скло для Ваших унікальних нестандратних вікон (Житомир) може бути слідуючим:

Візерункове скло. У такому матеріалі з одного боку видавлений рельєфний малюнок.

Матоване скло. Матовість виникає після хімічної або механічно обробки.

Антиблікове скло. Воно використовується найчастіше для оздоблення інтер'єрів художніх виставок, галерей, музеїв.

Кольорове скло у вікнах. Людство давно використовує даний спосіб декору житла. Найчастіше це спостерігається в релігійних будівлях, палацових комплексах. Зі шматочків скла, смальти, кольорових кристалів створювались вітражі. Вони слугували чудовим способом засклити віконний простір. В XXI столітті кольорове скло стало більш звичним і значно частіше використовується в будівництві.

Різнобарвне від звичайного прозорого скла не відрізняється по структурі. В технології виробництва даного матеріалу використовується спеціальний пігмент (солі металів, оксиди). Таким чином, скляна маса набуває певного відтінку райдуги. Пластикові вікна з кольоровими склопакетами - це яскрава прикраса дому.

Перевагами кольорового скла в пластикових вікнах є:

  • Ефектний вигляд зсередини та ззовні. Так стильно підкреслюється рішення дому, офісу.
  • Вдало робиться акцент на вікна.
  • Поглинання великого потоку сонячної енергії. Найчастіше з цим стикаються будинки, які мають великі склопакети розміщені на схід та південь.
  • Захист від вигорання предметів мистецтва, інтер’єру.
  • Не мають строку використання.

Різка зміна температури, вітер, тиск ніяк не впливають на зовнішній вигляд віконних конструкцій. Ціни на пластикові вікна з кольоровим склом значно вищі. Дешевою альтернативою може стати архітектура плівка.

Кольорові вікна в Житомирі від ДрімБуд. Оригінальне рішення дому. Безкоштовний замір та консультація: 067 411 25 73

Читайте більше про металопластикові вікна