Акція - жалюзі у подарунок

Бажаючи купити/замовити пластикові вікна (Житомир), балкон чи балконний блок, отримайте якісний сучасну металопластикову систему від лідерів сфери. Компанія ДрімБуд Житомир - 10 років досвіду та відмінна репутація.

Вікна Veka найкраща ціна в Житомирі

Комплектація пвх конструкцій може бути різною, залежно від побажань та потреб. Віконний профіль Veka  Житомир (три-, чотири-, п’яти, шестикамерні) дозволяють створити системи для усіх видів приміщень, від квартир до промислових та складських. Ламінація, кольорове рішення в масі  – будь-які варіанти дизайну доступні від компанії ДрімБуд.

Якісні пластикові вікна

Veka та Epsilon дарують комфорт і 5 років гарантії якості

Компанія ДрімБуд пропонує Вам на вибір якісні та доступні пластикові вікна Века, Епсілон - провідних брендів профільних систем на ринку України.

Вони дарують рішення 5 задач:

  • збереження тепла,
  • звукоізоляція,
  • довговічність,
  • естетичність,
  • безпека.

ДрімБуд комплектує пластикові двері та вікна сучасною европейською фурнітурою Ворне (Vorne), Зігенія (Siegenia). Виробники та компанія надають 5 років гарантії на механізми відкриття, ручки та інші елементи фурнітури.

Як купити вікна

Енергозберігаючі вікна - розумна економія 21 століття

Сучасні технології виготовлення склопакетів також дають вибір для найвимогливіших:

  • найпростіші однокамерні  (практична економія);
  • двох-, трьохкамерна будова (ідеальна звукоізоляція);
  • енергозберігаюче напилення скла (збереження тепла дому);
  • тонування, декоративне оформлення (стильний дизайн).

Пластикові вікна за 7 днів за фіксованою ціною

Замовити пластикові вікна (Житомир, Житомирська область) разом з нами просто, адже ви звернулись по професіоналів. Купуйте комфорт та красу, а виробник потурбується про все інше. Німецькі технології та українська ціна поєднялись у марких Века та Епсілон.

Окремою пропозицією для вимогливих замовників є можливість створити свій дизайн вікон. Ламінація профілю зовні та в масі, унікальна техника вітражів CRI, тонування, архітектурна півка та багато іншого для вас. 

Дізнатись ціну пластикових вікон

Що потрібно для комфорту - простий та легкий вибір. Технічні аспекти залиште професіоналам. Дзвоніть прямо зараз! Отримайте безкоштовний замір. (067) 411 25 73

Читайте більше про металопластикові вікна