Вікна з сосни – це сучасний екологічно чистий продукт нового покоління. Вони широко використовувались в найпростішому вигляді. Дешевизна та доступність гарантували їм успіх століттями в Україні та закордоном. ДрімБуд пропонує купити дерев’яні вікна (Київ, Житомир, Вінниця) преміум класу. Мінімізація недоліків, тільки переваги.

В XXi столітті під конструкціями з деревини мається на увазі комплекс зі слідкуючих компонентів:

  • Якісна німецька фурнітура Зігенія (Siegenia Aubi FAVORIT).
  • Енергозберігаючі двохкамерні склопакети.
  • Унікальний профіль з натуральної деревини без природних дефектів (сучки, нерівності).

Вироби з сосни, дуба, ялини - це продукція преміум класу, популярна в Києві, Вінниці, Житомирі. Значну вартість виправдовує виняткова якість, природність матеріалів, багаторічна експлуатація (близько 50 років). Сьогодні замовити дерев'яні вікна (Житомир, Київ, Вінниця) потрібного відтінну, гами можливо з компанією ДрімБуд.

Дерев'яні вікна Житомир

Технологія виготовлення дерев'яних вікон (Київ, Вінниця, Житомир)

Виробництво здійснюється на стандартизованому, сертифікованому обладнанні. Компанія, що створює брус, має понад 15 років досвіду і масу задоволених дилерських підприємств. Матеріалом слугує переважно сосна. Вона має низьку теплопровідність, при цьому наявність мікропор дозволяє циркулювати повітрю, забезпечуючи комфортний мікроклімат в приміщенні.

З масиву дерева виготовляється трьохшаровий євробрус, що складається з ламелей різного типу розпилу. Пізніше з нього виготовляється віконний профіль розміром 68х83мм. Ви можете бути певні, у Ваших вікнах не буде сучків, обзолу, синеви, смолових кишень тощо. Виготовлене вікно з євробрусу 4 рази покривається спеціальним екологічним лаком від німецького виробника "ZOBEL". Ми пропонуємо виключно високоякісну фурнітуру німецького виробника Siegenia-AUBI. Для забезпечення герметичності використовується наднадійний німецький ущільнювач "Deventer". Для водовідведення вікна укомплектовані водовідливами німецького виробництва фірми "GUTMANN".

дерев’яні вікна КиївПерш ніж з'являться дерев'яні вікна в їх завершеному вигляді, вони проходять наступні етапи:

  • Деревина висушується.
  • Пресування брусу.
  • Виготовлення профілю.
  • Збір віконної конструкції.

Просочення, ґрунтування, нанесення лаку в кілька шарів. Це вигідно підкреслює природний малюнок дерева.

Деревообробний комплекс володіє всім необхідним обладнанням та технічними можливостями для виготовлення нестандартних форм дерев'яних вікон, виконання термінових замовлень. Мінімізований людський фактор забезпечує ідеальну форму, високу точність параметрів. Поверхня профілю набуває гладкості, рівності.

Дерев'яні вікна в Києві від ДрімБуд

Ми розширюємо дилерську сітку. Це дарує можливість жителям великих і середніх міст (Житомир, Вінниця, Київ) купити дерев'яні вікна потрібних розмірів і кольорів. Цінова політика приємно порадує мешканців столиці.

Замовляйте дерев'яні вікна ДрімБуд сьогодні. Отримайте безкоштовний замір (Житомир, Житомирська область) вже завтра: 067 411 25 73

Читайте більше про дерев'яні вікна