Склопакети та дерев’яні вікна. Асортимент та вибір від ДрімБуд

Компанія виробник дерев’яних вікон (Київ, Житомир, Вінниця) пропонує встановлювати сучасні енергозберігаючі склопакети. Вони вигідно відрізняються від звичних, що раніше використовувалися протягом десятків років у віконних системах. Для пластикових і для дерев’яних вікон розрізняють наступні види склопакетів за будовою: однокамерні, двокамерні.

Найчастіше у сучасні дерев’яні вікна (Київ, Вінниця) преміум класу встановлюють двокамерні енергозберігаючі склопакети з підвищеною герметичністю. За бажанням, ширина склопакета може збільшуватись. Це досягається за рахунок збільшення відстані між склом. Із технічної сторони даний момент надає кращої звуко-, теплоізоляції, що необхідно для приміщень на шумних вулицях міста.

Енергозберігаючий склопакет у вікнах

Енергозберігаючі дерев'яні вікна (Київ, Житомир) - найкраще рішення для вашого дому!

Особливе місце серед асортименту склопакетів дерев’яних вікон займають енергозберігаючі. Вони ідеально підходять для квартир на сонячних сторонах. Унікальна технологія створення профілю та  енергозберігаючого скла дозволила залишити тепло дому взимку та мінімізувати вплив зовнішнього середовища влітку. Затрати на такого типу склопакети окуповуються вже за рік (опалювальний сезон та кондиціонування).

Додаткові можливості склопакетів за особливостями та можливостями дизайну:

  • триплекс (аналог автомобільного),
  • тоновані (реалізація будь-якої гамми скла),
  • енергозберігаючі (в 5 разів економлять затрати на опалення),
  • броньовані (мінімізація зовнішнього проникнення),
  • шпроси (стилізація).

Функціонування створок забезпечується європейською фурнутурою Зігенія. Гарантія якості від світового бренду. 

Тонування, використання архітектурних плівок на вікнах реалізує дизайнерські бачення дому, квартири. Також цей аспект захищає приміщення від надмірної сонячної активності. ДрімБуд Житомир рекомендує оснащувати дерев’яні конструкції у відповідності до потреб (звук, сонце, захист, візуальна реалізація, стилізація).

Замовляйте дерев’яні вікна в Києві, Житомирі разом з ДрімБуд - отримайте замір безкоштовно 067 411 25 73

Читайте більше про дерев'яні вікна